שיפוצים במאה ה-21

ביתנו החדש מתחיל בדימיון ובעיצוב המראה הכללי כפי שהוא נראה בעיני רוחנו. תודות להתקדמות מטאורית בשיטות הטכנולוגיות השונות, יכולה האנושות לטפוח לעצמה על השכם, תודות לכיבוש שיאים חדשים בתחומי עיצוב הפנים, הנדל"ן והאדריכלות.

תודות למגוון הטכנולוגיות המאפשרות כיום עבודות שיפוצים איכותיות ויוקרתיות במחירים נוחים, תוך יצירת מראה מפואר בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובהשקעה המחזירה את עצמה בקווים נקיים ויפים והגשמת החלום האולטימטיבי. מגוון סגנונות העיצוב השונים מתאפשרים תודות לשיטות שונות של עבודות גבס בטכניקות המעניקות לכל בית אינספור אלמנטים עשירים, מיוחדים, מקוריים ואומנותיים.

בין מגוון הסגנונות השונים המקבלים מראה חדשני בתהליך שיפוצים נמצא את העיצוב הקלאסי המעניק לבית מראה מלכותי ומהודר, שכמו נלקח מתקופה אחרת, העיצוב המודרני המעניק לבית תחושת מרחב משולב ביוקרה עדכנית, ועיצוב אקלקטי המשלב בין מגוון רחב של סגנונות באמצעות תכנית שיפוצים מתוכננת עד לאחרון הפרטים ובשימוש בטכניקות עיצוב על ידי עבודות גבס מתקדמות בשיטות החדשניות ביותר.

סגנון העיצוב הקלאסי
מראה שכמו נלקח ממאה אחרת, תחושת מלכות נצחית, נוחות מקסימלית ומראה אצילי, בו משולבות נברשות נוצצות ועמודים בעיצוב המשווה לבית מראה של ארמון, נישות מוארות באור עדין וריצוף מרהיב עין הם רק מהאלמנטים במשולבים בתהליך שיפוצים ליצירת המראה הקלאסי. ניצול נכון של המרחבים, המתאפשר על ידי תכנון מתקדם ושילוב טכנולוגיות מתקדמות, מעצים את תחושת הנוחות והופך את הבית לארמון של ממש.

המראה האופנתי
קווים נקיים ומודרניים, מינימליזם כסממן מאפיין של עיצובי רוח התקופה הנוכחית, שילוב מקסימלי של החפצים השונים והריהוט בבית, ניצול החללים הקיימים ומשחקי אור וצל שונים בשילוב הקווים הטבעיים הקיימים בבית ויצירת קווים חדשים על ידי עבודות גבס בעיצובים מרהיבי עין.יתרונו הגדול של המראה האופנתי הוא בשילוב טכניקות שיפוצים מתקדמות, מראה יוקרתי ואלגנטי הנוצר באמצעות סטרוקטורות שונות המתבצעות באמצעות עבודות גבס בשיטות שונות ויצירת מרחב גדול, נקי ופתוח על ידי ניצול השטח הקיים למרחב המקסימלי האפשרי.

עיצוב אקלקטי
סגנון עיצובי המאפשר מענה לרצונות רבים, תוך שילוב של מספר סגנונות עיצוביים ביד מקצועית ובעבודות שיפוצים מושקעות ומיומנות עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. דוגמא לשילוב עיצוב אקלקטי בבית הינו יצירת מרחבי מחייה בסלון המגורים יחד עם מראה יוקרתי בחדר ההורים והאמבטיות ומראה ילדותי בחדרי הילדים.

מאת אתר FRESHNESS

מודעות פרסומת