כאילו זה היה אתמול! מגנטים לאירועים

ישנם רגעים שלא יישכחו למשך כל החיים, כאלה שנדמה כאילו קרו אתמול. התמונות, סרטוני הוידאו, המכתבים והתודות… אין ספק כי רגעים חוויתיים הם ההופכים את חיינו לבעלי משמעות אמיתית עבורנו. אחד הרגעים המרגשים יותר בחיי היה רגע החתונה, לאחר חודשים רבים של התלבטות, של חששות ולבטים, הייתה זו החלטה משותפת שלי ושל בעלי להתחייב אחד לשני, ולא בלי תהיות. שנינו אנשי חופש ושנינו נשבענו שלעולם לא נתחתן.

אבל כשאותו הרגע מגיע, הרגע בו הלב מבקש להרגע ולנוח, למצוא פינה חמה להתיישב בה ולהתכרבל בידיים אוהבות, משהו בתוכי אמר שאולי בטחון חשוב יותר, לפעמים, מחופש בלתי מוגבל. אני מביטה היום על הדרך בה בחרנו להנציח את החתונה בעבור האורחים, באמצעות מגנטים לחתונה בצורות ייחודיות, ועליהם תמונותיהם של חברי העבר שלנו, חלקם מלווים גם עד היום. מביטה על המגנטים ורואה את השמחה שברקה בעיניי באותו ערב.

מביטה ומבינה שאותה חתונה הייתה משאלת ליבי הכמוסה ביותר. סודית כל כך, שאפילו בפני עצמי לא העזתי להודות בה. האוסף של המגנטים לאירועים שאספנו על המקרר משקף אורח חיים בוהמייני נהנתני, נטול עכבות וצעיר לנצח, המבקש לשמר את הנעורים ללא תאריך תפוגה.

אני מביטה במגנטים ורואה צעירים חדורי עוז ושמחה, את כל הזוגות הלא רשמיים שהיו בחתונה ואת כל החיים במערכות יחסים פתוחות, ונדמה כי בכל אחד מהמגנטים לחתונה שלי נשאר משהו ממני. באחד מהמגנטים נשארה האמונה התמימה, הנצחית, באחר התעוזה הבלתי מתפשרת, או האמונה באהבה חסרת גבולות. אין ספק כי המבט המונצח באמצעות שלל המגנטים לחתונה שלנו שנערכה באחד המקומות המפוארים על אי קטן בסמוך ליוון, מעביר עוצמות יותר מכל זכרון.

תודות לזכרון הנצחי שיישאר לכל חבריי בזכות המגנטים לאירועים המודבקים על המקררים בביתם, חלקנו עדיין נפגשים ויוצאים לטיולים משותפים ברחבי העולם, יוצאים למסעדות יחד ודואגים לצלצל לפחות פעם אחת בשבוע האחד לשני. חלקנו נשואים, עדיין בנישואים פתוחים, חלקנו עדיין רווקים מושבעים וחלקנו נשואים כדת וכדין. החיוכים הניבטים מהמגנטים לחתונה שלי לא השתנו, אלא שאותו ניצוץ של אומץ וזוהר נעורים התחלף בבגרות ובשלות, נינוחות ושלווה.

כמובן שהזוגות שהתחתנו הנציחו גם הם את האירוע באמצעות מגנטים לאירועים בעיצובים שונים ומעניינים. עם הזמן, יותר ויותר מגנטים נתלו על המקרר, והיום הם מהווים מיצג חברתי ממש, על כל אחד מהמקררים האישיים של כל אחד מאיתנו בכל אחד מהבתים.

מאת אתר FRESHNESS

מודעות פרסומת