אופניים חשמליים

בהמשך לבלוג הקודם בנושא דומה אמשיך לכתוב על דעתי בתחום הרכבים החשמליים. הרכבים החשמליים דוגמאת אופניים חשמליים או אופניים חשמליות התפוצצו והגיעו למספר מכירות יומי ארצי מטורף. כרגע בישראל נמכרים כל יום מאות זוגות של אופניים חשמליים. מסתבר שזה לא הייתה בועה ושהיא לא עתידה להתפוצץ. כמו שיהיו תמיד אופניים בישראל עכשיו יהיו תמיד גם אופניים חשמליים.

המחירים של המוצר הזה אינם גבוהים מידי. כל אחד עם קצת כסף להוציא על אופניים יכול היום להרשות לעצמו גם זוג חשמלי. לפני שאתם קונים אופניים תשאלו את עצמכם האם אתם לא חושבים שזה רעיון טוב לקנות בדיוק את אותו הזוג שרציתם אבל עם שיפור קטן של מנוע חשמלי?

היתרונות בזה הם אינסופיים. רק תדמיינו. לא תזיעו יותר בנסיעות ממקום למקום אם אתם לא רוצים להזיע. אין יותר דוחות חנייה. הוצאות על רכב. זיהום אוויר. היתרונות הם אינסופיים. נשאלת השאלה בנוגע לאיכות המוצרים האלה. האם האופניים הממונעים יפסיקו לעבוד לאחר כמה חודשים? האם זה יהיה כאב ראש לבצע תיקוני?

הסקרים שנעשו לאחרונה על ידי עיתון אינטרנטי גדול נותנים שאלות: האם הייתם צריכים להוציא כסף על תיקונים בשנה הראשונה שקניתם את המוצר?

– 40% כן
– 60% לא

מבין ה40% שהוציאו כספים, כמה הם הוציאו על התיקונים של אופניים חשמליות ?

– 10% פחות ממאה שקלים
– 50% פחות מ300 שקלים
– 40% מעל 300 שקלים

האם אתם מרוצים מהמחיר של המוצר כשקניתם אותו?

– 20 % זה היה מחיר יקר מידי אבל קניתי
– 4% עבדו עליי
– 55% המחיר היה הגון
– 26% זה היה מחיר מציאה

אפשר לראות שאנשים מבסוטים מאד מהמוצר שקנו. יש בשוק מעט חאפרים אשר מוכרים אופניים חשמליים מאיכות ירודה או במחיר יקר מידי. הזהרו מהם. אם עובדים עליכם, עשו לכולם טובה ופרסמו את שם העסק בתגובות של בלוג זה.

בהצלחה!

מאת אתר FRESHNESS

מודעות פרסומת